Май 2008 (1)
Февраль 2008 (1)
Октябрь 2007 (1)
Сентябрь 2007 (4)

Могилев-Подольский городской сайт » Новости » "ІНТЕРСПОРТ" - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ПЕРШОСТІ МІСТА

Новости : "ІНТЕРСПОРТ" - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ПЕРШОСТІ МІСТА

"ІНТЕРСПОРТ" - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ПЕРШОСТІ МІСТА

На рубежі лютого і березня в спортивному залі монтажно-економічного коледжу проходила першість міста з волейболу серед чоловічих команд. В змаганнях взяли участь чотири команди: "Технолго-економічний коледж", "Прикордонник", "Монтажно-екномічний коледж" та "Інтерспорт".Призові місця розділили наступним чином:перше зайняла команда "Інтерспорт" , друге - "Монтажно-економічний коледж", третє - у "Прикордонника". Переможець - команда "Інтерспорт" нагороджена кубком, грамотою та цінним подарунком.

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

5 березня в с.Березівці Чернівецького району пройшла відкрита першість Чернівецького району з настільного тенісу. За головний приз змагались 62 учасника з Шаргородського,Могилів-Подільського ,Чернівецького та Ладижинського районів. Команда з Могилева-Подільського нараховувала 12 тенісистів, які гідно виступили , виборовши почесні призові місця. Кращим серед школярів молодшого віку став Дмитро Солодчук, серед дівчаток - Ілона Пастущак. Абсолютну першість виборов Владислав Балан,студент мотнажно-економічного коледжу.Серед ветеранів переможцем першості став батько Владислава - Юрій.

ВОЛЕЙБОЛ

Наприкінці лютого у Вінниці відбувся чемпіонат області з волейболу серед юнаків 1994-1995 р.н. В трійці найкращих - команда монтажно-економічного коледжу, яка зайняла третє місце і виборола бронзові медалі обласного турніру.